Koncept Dnia by. Revol

Temat: eBooki: języki obce
eBooki: języki obce Ściągnij eBooki: języki obce w PDF Hiszpański. Gramatyka funkcjonalna z ćwiczeniami Jak opanować dowolny język obcy e-Rozmówki. Język angielski e-Rozmówki. Język francuski e-Rozmówki. Język hiszpański e-Rozmówki. Język niemiecki e-Rozmówki. Język włoski Język angielski Angielski w 1 miesiąc Włoski w 1 miesiąc Duński w 1 miesiąc Grecki w 1 miesiąc Niderlandzki w 1 miesiąc Norweski w 1 miesiąc Matura ustna z języka angielskiego Angielskie zwroty Hiszpańskie słówka Włoskie słówka Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim Strona bierna jest prosta! Angielskie przyimki (prepositions Szybka nauka języków obcych Angielskie formuły konwersacyjne i Angielskie przyimki Angielskie formuły konwersacyjne Angielskie czasy Niemieckie słówka Business English dla każdego Mowa zależna jest prosta! Okresy warunkowe są proste! Pułapki i ciekawostki języka niemieckiego Angielskie słówka Techniki pamięciowe dla każdego Jak zdobyć pracę. Język angielski Jak mówić po niemiecku. Wzory dialogów do matury i egzaminów Jak mówić po angielsku. Wzory dialogów do matury i egzaminów Korepetycje domowe. Język niemiecki Korepetycje domowe. Język...
Źródło: epublikacje.fora.pl/a/a,592.htmlTemat: OKE WARSZAWA
WIELKĄ PROŚBĘ mam do tych, którzy mieli już w tym roku ustną maturę z niemieckiego. Plissss...podajcie jakeś zestawy, albo chociaż trudniejsze słówka, bądź zwroty. Z góry Dzięki:)
Źródło: tematymatura.fora.pl/a/a,64.html


Temat: Języki obce - MATURA NA 100%, pomoce naukowe!
że nauka języka może być lekka i bezstresowa! Efekt gwarantowany, sam się o tym przekonałem. Niemieckie słówka - Odkryj gdzie leży tajemnica sprawnego porozumiewania się po niemiecku! Angielskie przyimki - Dlaczego przyimki (prepositions) są tak potrzebne do sprawnej komunikacji w języku angielskim? Matura ustna z języka angielskiego - Nie musisz być orłem z angielskiego, aby zdać maturę. Poznaj techniki, które w znacznym ... Jak zapamiętać 200 hiszpańskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut, i poznać ich prawidłową wymowę? Wybierz pozycję dla siebie. Za niewielką cenę możesz poznać język na wysokim poziomie!
Źródło: forum.szkola.net/viewtopic.php?t=556